www.masazescenar.cz       mapa stránek
 
Kolena bez bolestí...

                             

Přichází jaro a s ním i radost z dlouhých procházek a sportu. Tělo se někdy po takové námaze, i když je příjemná, začne hlásit nečekanými bolestmi. Tu bolí víc záda, pak klouby, k tomu jarní únava…

Častým problémem jsou náhle zatížené klouby. Hlavně kolena, která patří k nejsložitějším kloubům našeho těla. Můžeme bolesti ignorovat a říkat si, že se to musí rozhýbat. Přehlížení bolestí však není to nejlepší.  Pokud se jedná o artrózu, kde pohybem opotřebovanou chrupavku synoviální tekutinou v kloubu pěkně promažeme, tam je přiměřený pohyb na místě, v jiných případech si však můžeme přivodit pořádný problém.

Píchání v oblasti kolene nemusí hned znamenat artrózu. Může se jednat o problémy s vazivovými strukturami a s nerovnováhou v kolenním kloubu. Často je to spojené i s nerovnováhou pohybového systému celého těla včetně páteře.

Kde koleno bolí?

Bolesti uvnitř kolena mohou být spojené s poraněním menisku, pokud bolí spíše zvenčí, můžete mít poškozený meniskus nebo i postranní vazy. Menisky jsou v kolenním kloubu dva- zevní a vnitřní. Může způsobovat tedy i bolest na vnitřní straně kolena nebo tzv. lupání v koleni. Bolesti kolen se mohou přihlásit, i pokud dlouho klečíte na tvrdé podložce, obezitě nebo po silném úderu do kolena, kdy může dojít k zánětu tíhového váčku v koleni.

Příčin je tedy více. Pokud Vás začne koleno trápit, vyzkoušejte Scenar terapii, která je jednou z úspěšných a efektivních metod léčby. Je naprosto bezbolestná a dokonce i příjemná. Zkušenosti našich pacientů všeho věku potvrzují úlevu hned po první terapii!

Scenar, špičkový výrobek Prof.Neurologa Alexandra Revenka využívají pro rychlou úlevu od bolestí, k prevenci i regeneraci kloubů vrcholoví sportovci i celé kluby v různých částech světa.

 

Jak terapie probíhá?

Terapie je prováděna na lehátku, kdy Vám terapeut nejdříve vysvětlí přesný postup. Pak si už jen budete užívat 20 minut klid s příjemnou hudbou a aromaterapií. Scenar zobrazí na displeji masérovi energetický stav kolena, případné blokády a poškození. Masér nastaví na přístroji speciální program ušitý Vám na míru. Vy ucítíte jen jemné impulzy a brnění, které dávají zároveň po nervových drahách informace Vašemu mozku, kam má zaměřit imunitní systém k intenzivní „opravě“ a regeneraci. Pomocí speciálních aplikátorů s kovovou destičkou jsou přenášeny impulzy ze Scenaru do kolene a odtud po nervových drahách zas do mozku. Terapie je bezbolestná a nemá vedlejší nežádoucí účinky. Může být aplikována i dětem.

Kontraindikace : infekční onemocnění, kožní vyrášky a ekzémy, horečka, bolestivý zánět kloubu a v těle, těhotenství po poradě s lékařem.

Pokud Vás bolí obě kolena, zakupte si dvě terapie. V tom případě si vyhraďte na proceduru cca 40-50 min.

                         

 


 


MasazeScenar.cz © 2014 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software