www.masazescenar.cz       mapa stránek

HODNOCENÍ KLIENTŮ:

Hodnocení kopírováno z portálu Slevomat Ján Olejár "Hodnocení":


Příjemné, profesionální, s respektem vůči klientovi a pan masér skutečně věděl, co dělá. Vřele doporučuji všem, kteří hledají opravdu profesionála.


Dana: Dnes jsem byla na 60 minutové masáži s nahřívání lávovými kameny. Domluvení termínu není žádný problém. Velmi příjemný a ochotný přístup. Klidné a příjemné prostředí. Pan masér je velmi pečlivý, vysvětlil mi co dělá, proč to dělá a k čemu je to dobrý. Také mě odborně vysvětlil lymfatické masáže, jak fungují. Po masáži jsem byla krásně uvolněná a zrelaxovaná, nic mě nebolelo a hodně se mi ulevilo. Opravdu velmi příjemná masáž v příjemném prostředí, jsem moc spokojená a opět tento podnik ráda navštívím. Všem můžu rozhodně doporučit. Prostě super.

S masáží jsem byla velice spokojená. Byla provedena profesionálně, lávové kameny byly příjemným zakončením celé procedury. Pan masér identifikoval zatuhlá a zablokovaná místa, která mi uvolnil nejen prostřednictvím masáže, ale také pomocí scenar terapie. Mohu doporučit.

Odcházela jsem s dojmem profesionální péče. Určitě se budu vracet k panu masérovi. Už jsem předala pozitivní


Velmi kvalitní a profesionální přístup. Kompletní informace před zahájením. Průběžné dotazy na aktuální stav.


Velice ochotný masér, vše vždy napřed vysvětlil, takže jsem věděla, co se bude dít.

Velice příjemný zážitek a rozumná cena, služeb jsme využili opakovaně i bez prostřednictví slevového portálu. Mohu jen doporučit.


Pán byl velmi příjemný, ochotný a šikovný. Rozhodně doporučuji i všem ostatním!!! :)


Manžel byl velice spokojen,už po první návštěvě nastalo zlepšení a úleva,přestala i bolest hlavy.Pan masér je zkušený a své práci opravdu rozumí. 


Pan masér příjemný,šikovný,rezervace proběhla hladce,služba vynikající a na víc ve velice vhodně vybrané lokalitě.

Velice příjemný zážitek a rozumná cena, služeb jsme využili opakovaně i bez prostřednictví slevového portálu. Mohu jen doporučit. 

Přístup pana maséra byl osobní,zeptal se na potíže a průběžně během masáže i na to,jak to vnímám,jak se cítím,Zjistil mi i příčinu bolesti zad,což se zatím žádnému lékaři nepodařilo.Vše bylo provedeno pečlivě.


Dobrý den, 
příjemné prostředí, příjemný pan masér, který má zlaté ruce. 
Vřele všem doporučuji, budete spokojeni.


Osobní přístup, přesnost, preciznost


Masáž byla úžasná, prostředí pěkné, příznivě na mě působilo,pan masér šikovný, ochotný, koupila jsem další dárkový poukaz jako vánoční dárek, mám v plánu sem chodit pravidelně, vřele všem doporučuji!

Ostatní hodnocení je možné shlédnout na : Slevomat, Ján Olejár masáže


 

 

 

 


MasazeScenar.cz © 2014 - 2023, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software