www.masazescenar.cz       mapa stránek

   

Klasická masáž

  

Klasické masáže

Klasická masáž patří stále mezi nejvyhledávanější způsoby odstranění bolesti svalů, k navození dobré nálady, dodá energii a regeneruje svalstvo. Při této masáži si odpočine nejen Vaše tělo, ale i mysl, která může pak dosáhnout vyššího výkonu během dne.

Klasická masáž docílí vynikajících výsledků v boji proti stresu a napětí, lze jí předcházet nemocem a úrazům. Při masáži dochází k detoxikaci organismu, očištění podkoží, rozproudí se v těle energie a pokoj.

Účinky klasické masáže

Většinou vyhledáme maséra, když cítíme bolest a napětí svalstva, zablokují se nám záda, začnou bolesti hlavy a cítíme se velmi špatně. Pravidelnými masážemi můžeme předcházet vážným zdravotním problémům, které přicházejí, pokud dlouhodobě zanedbáváme potřeby pohybového aparátu. Nároky na náš organismus neustále stoupají. Přibývá stresu, zůstáváme déle v zaměstnání, nestíháme, na pravidelné cvičení jaksi nemáme čas. To se projevuje právě zvyšujícím napětím šíjových svalů, bolestmi hlavy, narušenou psychikou a chronickou únavou.

Masáží se prokrví podkoží, odplaví se toxické a únavové látky, urychluje metabolismus, čímž pomáhá v boji s přebytečnými kily, neboť oproti klidovému stádiu se spálí tuku o desítky procent více.

                              

Klasická masáž spojená s nahřátím teplými lávovými kameny je propojením hluboké relaxace a klasickou masáží ztuhlého svalstva.

Tím, že se na začátku masáže tělo prohřeje úvodní masáží teplými lávovými kameny, rozproudí se energie do všech částí organismu, svaly se uvolní daleko rychleji, a masér může pracovat s hlubšími vrstvami svalu.

Blahodárné teplo je lékem nejen na svaly, ale především na psychiku. Po klasické masáži přijde závěrem opět uklidňující masáž teplými kameny.

        

     
                                
                                                            
chci se objednat na masáž
Dárkový poukaz na masáž
MasazeScenar.cz © 2014 - 2022, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software