www.masazescenar.cz       mapa stránek

Klasická masáž

                               

Klasické masáže

Klasická masáž patří stále mezi nejvyhledávanější způsoby odstranění bolesti svalů, k navození dobré nálady, dodá energii a regeneruje svalstvo. Při této masáži si odpočine nejen Vaše tělo, ale i mysl, která může pak dosáhnout vyššího výkonu během dne.

Klasická masáž docílí vynikajících výsledků v boji proti stresu a napětí, lze jí předcházet nemocem a úrazům. Při masáži dochází k detoxikaci organismu, očištění podkoží, rozproudí se v těle energie a pokoj.

Účinky klasické masáže

Většinou vyhledáme maséra, když cítíme bolest a napětí svalstva, zablokují se nám záda, začnou bolesti hlavy a cítíme se velmi špatně. Pravidelnými masážemi můžeme předcházet vážným zdravotním problémům, které přicházejí, pokud dlouhodobě zanedbáváme potřeby pohybového aparátu. Nároky na náš organismus neustále stoupají. Přibývá stresu, zůstáváme déle v zaměstnání, nestíháme, na pravidelné cvičení jaksi nemáme čas. To se projevuje právě zvyšujícím napětím šíjových svalů, bolestmi hlavy, narušenou psychikou a chronickou únavou.

Masáží se prokrví podkoží, odplaví se toxické a únavové látky, urychluje metabolismus, čímž pomáhá v boji s přebytečnými kily, neboť oproti klidovému stádiu se spálí tuku o desítky procent více.

     

                          

Klasická masáž spojená s nahřátím teplými lávovými kameny je propojením hluboké relaxace a klasickou masáží ztuhlého svalstva.

Tím, že se na začátku masáže tělo prohřeje úvodní masáží teplými lávovými kameny, rozproudí se energie do všech částí organismu, svaly se uvolní daleko rychleji, a masér může pracovat s hlubšími vrstvami svalu.

Blahodárné teplo je lékem nejen na svaly, ale především na psychiku. Po klasické masáži přijde závěrem opět uklidňující masáž teplými kameny.

Spolupracujeme: Masáže Třebíč 

        

chci se objednat na masáž   Dárkový poukaz na masáž
MasazeScenar.cz © 2014 - 2019, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software