www.masazescenar.cz       mapa stránek

                       Masáž lávovými kameny

                                         

Masáž lávovými kameny patří mezi luxusní masáže, které přinášejí skutečnou hlubokou relaxaci a duševní pohodu. Používají se k ní ve vodě teplé lávové kameny, které obsahují vysoké procento skelných částic a kovů, protože pocházejí z hlubinné lávy. Proto také dlouho po nahřátí drží teplo, které je využito pro tuto speciální masáž. Tato energie je sálavá a velmi ozdravná.   

Do hloubky svalů prohřeje, detoxikuje, uklidňuje tělo i ducha, a proto po této masáži cítíte tělesnou, ale i psychickou pohodu.

Kameny se nahřívají ve speciální nádobě, která drží stálé teplo a hlídá teplotu kamenů, aby nedošlo k nepříjemným pocitům přílišného tepla na pokožce. Masér kombinuje nahřátí lávovými kameny se speciálními masérskými tahy a tlaky na určité body a energetické dráhy. Nahřáté svaly se lehce teplem uvolňují, detoxikují a masér může masáží propracovat hlubší vrstvy svalů.

Při této masáži využívá masér i aromaterapie pro psychickou pohodu, odblokování stresu a napětí.

Při našich masážích používáme pouze speciální nejkvalitnější bio oleje a oblíbenou aromaterapii Karla Hadka a essenciální 100% oleje z Indie.

                                             chci se objednat na masáž   Dárkový poukaz na masáž
MasazeScenar.cz © 2014 - 2019, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software