www.masazescenar.cz       mapa stránek

Krční a hrudní oblast - odstranění bolesti

s relaxační masáží olejem s 31 bylinami od JUSTU

 

Okamžitá úleva od napětí a bolesti přímo v centru Brna!

Terapie zahrnuje:

- Uvolnění krční a hrudní páteře, trapézů a ramen

- Manuální masáž krku, ramen a šíje aromaterapeutickým olejem 31 bylin od švýcarské společnosti JUST

- Prohřátí oblasti speciální masáží teplými lávovými kameny

- SCENAR TERAPIE krční, hrudní páteře a ramen


- odstraňění bolestivosti ve svalech a kloubech

- aktivuje nervová vlákna ve svalech

- zvyšuje extenzibilitu/ pružnost kolagenních vláken/

- snižuje ztuhlost kloubů

- pozitivně působí při narušení funkce kloubních pouzder v důsledku degenerativních změn

- snižuje zánětlivé procesy

- snižuje bolesti a otoky

- uvolňuje svalové spasmy

Více o SCENAR terapii níže 

     

Aromaterapeutická masáž olejem ze 31 bylin od JUSTU

Tento luxusní olej obsahuje pouze čisté přírodní éterické oleje a aromatické látky nejvyšší kvality. Skvěle uvolňuje mysl a tělo, zároveň regeneruje pokožku a působí ne energetické dráhy.

Bioaktivní a bylinková intenzivní terapie se silou 31 esenciálních přírodních olejů podpoří celou proceduru.

Úlevu od bolestí vám přinese speciální SCENAR terapie, která pomáhá okamžitě, bezbolestně a má dlouhodobé regenerační účinky na celý organizmus.

Ošetření problémových oblastí je pociťováno jako příjemné a uvolňující.  Terapeut promasírovává a uvolňuje bolestivá místa a akupresurní body, působí na energetické dráhy. Terapie SCENAREM aktivuje nervová vlákna a obnovuje správné fungování svalů, šlach a kloubů. Při masáži jsou odplavovány únavové látky v podkoží, které působí bolesti a podporují vznik zánětu.

Možnosti léčby jsou široké a výsledky velmi překvapující. Okamžitě po terapii pocítíte úlevu a zlepšení stavu.

Co je SCENAR terapie:

Tato metoda byla vyvinuta v 80. letech minulého století v Rusku pod vedením prof. neurologie Alexandra Revenka za účelem léčení kosmonautů ve vesmíru. Cílem bylo nahradit chemické léky, které kosmonauti při svých cestách potřebují a zároveň umožnit rychlou a komplexní regeneraci organizmu.

Jak pracuje SCENAR:


Přístroj v kontaktu s kůží měří její odpor a vytváří signály, které v podkoží aktivují receptory a všechny typy nervových vláken. Impulz je z podkoží vedený do příslušného centra mozku. Informace se v mozku zpracuje a zpět vyšle upravený signál do příslušných oblastí s následným vyloučením neuropeptidu (sto až tisíc molekul).

Odpor kůže se při působení přístrojem mění na základě zpětné vazby a zařízení SKENAR tvoří další nové impulzy, které se od těch předcházejících liší. Proces probíhá do té doby, než se odpor kůže přestane měnit podle principu biologické zpětní vazby. Působení přístroje vede k regulaci lokálních a celkových chemických reakcí buněk s následným upravením jejich funkce. Tedy vede k procesu uzdravování organizmu.

Tento přístroj byl původně vyvinut jako součást tajného vesmírného programu SSSR.
V současnosti je využíván neurology v různých částech světa i pro léčbu pohybového aparátu vrcholových sportovců.

Cílem pro vědecký tým bylo vytvoření praktického, přenosného, energeticky úsporného, ale přitom vysoce efektivního zařízení, které by pomáhalo udržovat zdraví a kondici kosmonautů ve vrcholné formě bez použití standardních léčiv. Scenar kombinuje několik ve světě velmi uznávaných technik ozdravení jako je např. tradiční čínská medicína založená na akupunktuře s moderní elektroléčbou.

Tato brilantní technologie přinesla jeho tvůrcům nejvyšší státní vyznamenání. Scenar terapie je unikátní metoda regenerace, která dokáže prostřednictvím tělu vlastních nízkofrekvenčních impulzů normalizovat tyto adaptační procesy.

Přístroj je oficiálně zaregistrovaný na ŠÚKL SR, kde se používá již od roku 2002

 
Terapie trvá 55 min.

Více o bolestech krční páteře:

Na vině bolestí je životní styl, kdy mnoho lidí tráví dlouhé hodiny u počítače, ve strnulých polohách, naopak při prudkých pohybech hlavy ze strany na stranu, ale může dojít k potížím i při nevhodné poloze ve spánku. Samozřejmě se za bolestmi může skrývat i vážnější příčina, proto je dobré, když akutní bolesti vyšetří odborný lékař.

 Nepodceňujte stavy, kdy dochází k závratím, silným bolestem hlavy, zhoršenému vidění, poruchám sluchu, nebo bolesti vyzařují do horních končetin. Většina problémů vyplývá z poruch funkce meziobratlových kloubů a jejich degenerace. Varováním je i stálá bolest krční páteře v nočních hodinách. Všechny tyto příznaky signalizují vážnější zdravotní problém a je nutné obrátit se na lékaře.

Další příčiny:

Prochlazení, průvan, nošení těžkých břemen, dlouhodobé držení hlavy na stranu- přidržování mobilu u ucha ramenem nebo úraz.

Jak často je SCENAR TERAPIE doporučována?

Akutní potíže alespoň 2x po sobě s odstupem nejdéle 1 týdne!

Prevence po odeznění akutního stavu 1x měsíčně, záleží na práci, sportu atd.

Za zmínku stojí, že SCENAR TERAPII v ČR k datu 2012 provádějí pouze 4 speciálně vyškolení a certifikovaní terapeuté.


Mob. Ján Olejár 730 66 56 76

email: moc.liamg@rajeloezasam

  
                                    
                                        

     


     
MasazeScenar.cz © 2014 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software