www.masazescenar.cz       mapa stránek
             

AJURVÉDSKÁ masáž hlavy a šíje

Okamžitá úleva od napětí a bolesti přímo v centru Brna!

   

Ajurvédská masáž hlavy s relaxační masáží a aromaterapií.

Cítíte úbytek sil a energie? Trápí Vás napětí v šíji a bolí hlava? Nemůžete se koncentrovat? Pak je tato masáž to pravé pro Vás nebo Vaše blízké.

Při masáži se zaměřuji na pohodlí a individuální potřeby každého klienta. Pro zvýšení relaxačního účinku aplikuji speciální bio masážní oleje s uklidňujícími vůněmi. V kombinaci s aromaterapií se tělo harmonizuje, energeticky pročistí, vyladí a načerpá nové síly. Za doprovodu příjemné hudby si Vaše tělo dokonale odpočine, uvolní se bloky a napětí páteře a svalstva, regeneruje se a detoxikuje.

Kdy tato masáž je zvláště potřebná?

Při bolestech zad a krční páteře, bolestech hlavy, při nespavosti a podrážděnosti, pro uvolnění nervového systému, při únavě očí a migrénách, podporuje prokrvení mozku, odvádí toxiny ze svalů na hlavě, krku a šíji, jako prevence proti přepětí a stresu.

Při AJURVÉDSKÉ masáži je postupně uvolňováno šíjové a obličejové svalstvo, neboť se pracuje s energetickými centry, která jsou na akupresurních bodech po celé šíjové, obličejové i vlasaté části hlavy. Je to velmi oblíbená masáž u žen i mužů, kteří trpí napětím a bolestmi hlavy a šíje kvůli náročnému povolání a práci s PC v kanceláři apod.

Kontraindikace:

epilepsie, zánětlivé a horečnaté onemocnění, oparové onemocnění, silné bolesti hlavy, chřipka, infekční onemocnění.


Mob. Ján Olejár 730 66 56 76

email: moc.liamg@rajeloezasam

      

     
MasazeScenar.cz © 2014 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software